WFHC-header.png
Lid worden
Train 3x gratis mee
Meld je hier aan
Jeugd
Senioren
Jongste jeugd
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 sportpas Trainingsgroep V4NVA - C
16:00 - 17:00 Jongens 6E1 Olyn Breebaart V2MP - A
16:00 - 17:00 Jongens 6E2 Nikki de Smit V2MP - B
16:00 - 17:00 Jongens 8E1 Chris van Aartrijk V1FJB - A
16:00 - 17:00 Jongens E trainen V2MP - B
16:00 - 17:00 Meisjes 6E1 Jikke Veldhorst V2MP - D
16:00 - 17:00 Meisjes 6E2 Milou Duinhoven V4NVA - A
16:00 - 17:00 Meisjes 6E3 Minka Heijma V4NVA - B
16:00 - 17:00 Meisjes 8E1 Sterre Schrieken V1FJB - B
16:00 - 17:00 Meisjes 8E2 Sascha Kruize V1FJB - C
16:00 - 17:00 Meisjes 8E3 Zenna van Westen V1FJB - D
16:00 - 17:00 Meisjes E trainen V4NVA - B
16:00 - 17:00 Mixed 6E1 Julie Lakeman V2MP - C
17:00 - 18:30 Jongens D trainen Jop de Weerd
Chris van Aartrijk
V1FJB - CD
17:00 - 18:30 Jongens D1 Machiel van der Wolf V1FJB - AB
17:00 - 18:30 jongens D2 Jop de Weerd
Chris van Aartrijk
V1FJB - CD
17:00 - 18:00 Meisjes C trainen Bente Heijma
Minka Heijma
V3TDN - AB
17:00 - 18:00 Meisjes C/D trainen Bente Heijma
Minka Heijma
V3TDN - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D1 Niek Huiberts
Nina Staats
V2MP - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D2 Sterre Schrieken
Jesse Rossenaar
V2MP - CD
17:00 - 18:00 Meisjes D3 Bente Heijma
Minka Heijma
V3TDN - AB
18:30 - 20:00 Jongens C1 Isis de Rooij
Kevin Loos
V1FJB - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Robert Schenk
Tonny van Mierlo
V2MP - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C2 Guido Bader
Nathan Mulder
V2MP - CD
18:45 - 19:45 Jongens B trainen Esmee Beers V4NVA - AB
18:45 - 19:45 Jongens B2 Esmee Beers V4NVA - AB
18:45 - 19:45 Jongens C trainen Esmee Beers V4NVA - AB
18:45 - 19:45 Meisjes B3 Nina Staats V4NVA - CD
18:45 - 19:45 Meisjes C3 Isabella de Jong
Chris van Aartrijk
V3TDN - CD
18:45 - 19:45 Meisjes C4 Annefloor Kutsch Lojenga
Sterre Jun
V3TDN - AB
19:00 - 20:00 Jongens A trainen Naut Naber V1FJB - AB
19:00 - 20:00 Jongens A2 Naut Naber V1FJB - AB
19:45 - 20:45 Meisjes B trainen Charlotte Groen V3TDN - AB
19:45 - 20:45 Meisjes B4 Charlotte Groen V3TDN - AB
20:00 - 21:30 jongens A1 Lucien van den Hombergh
Siebren Doesburg
V1FJB - AB
20:00 - 21:30 Jongens B1 Naut Naber V2MP - AB
20:00 - 21:30 Meisjes A2 Eduard Haavekost V1FJB - CD
20:30 - 21:30 Trimmers maandag V2MP - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Eduard Haavekost V1FJB - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Tobias de Rooij
Isa de Jager
V1FJB - CD
19:00 - 20:00 keepersgroep1 Laurenz Coulier
Wiebe van der Molen
Chris van Aartrijk
Claudia Coster
Yort Moerkens
V2MP - CD
19:00 - 20:00 Meisjes A trainen David Bruijne V3TDN - CD
19:00 - 20:00 Meisjes A3 Leanne Coster
Annabel de Hoop
Sabine Bruijne
V3TDN - AB
19:00 - 20:00 Meisjes A4 David Bruijne V3TDN - CD
20:00 - 22:00 Dames 1 Eduard Haavekost
Remco van den Berg
V1FJB
20:00 - 21:00 Dames 3 Tobias de Rooij V3TDN - CD
20:00 - 21:00 Dames Jong 1 Thom van Aartrijk
David Bruijne
V3TDN - AB
20:00 - 21:00 Keepersgroep2 Laurenz Coulier
Wiebe van der Molen
Chris van Aartrijk
Yort Moerkens
V2MP - CD
21:00 - 22:00 Keepersgroep3 Laurenz Coulier
Wiebe van der Molen
Chris van Aartrijk
V2MP - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
11:00 - 12:00 Fithockey Eduard Haavekost V1FJB
16:00 - 17:00 Jongens 6E1 Olyn Breebaart V3TDN - A
16:00 - 17:00 Jongens 6E2 Sterre Vlaar V3TDN - B
16:00 - 17:00 Jongens 8E1 Chris van Aartrijk V1FJB - A
16:00 - 17:00 Jongens E trainen V3TDN - B
16:00 - 17:00 Meisjes 6E2 Jesse Rossenaar V3TDN - D
16:00 - 17:00 Meisjes 8E1 Esmee Moddermann V1FJB - B
16:00 - 17:00 Meisjes 8E2 Flora Berkhof V1FJB - C
16:00 - 17:00 Meisjes 8E3 Pien Kuperus V1FJB - D
16:00 - 17:00 Mixed 6E1 Isa Koopman V3TDN - C
17:00 - 18:30 Jongens C1 Isis de Rooij
Kevin Loos
V2MP - CD
17:00 - 18:30 Jongens D trainen Jesse Rossenaar V1FJB - CD
17:00 - 18:30 Jongens D1 Machiel van der Wolf
Skip Deen
V1FJB - AB
17:00 - 18:30 jongens D2 Jesse Rossenaar V1FJB - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D1 Niek Huiberts
Nina Staats
V2MP - AB
17:15 - 18:15 jongens F1 Pien Kuperus V4NVA - A
17:15 - 18:15 Meisjes 6E1 Luca Post V3TDN - A
17:15 - 18:15 Meisjes 6E3 Lotte ten Klei V3TDN - B
17:15 - 18:15 Meisjes E trainen Anne van Dam V3TDN - B
17:15 - 18:15 meisjes F1 Flora Berkhof V4NVA - B
17:15 - 18:15 Meisjes F2 Wessel Aardse V4NVA - C
17:15 - 18:15 trainen F Linde van der Gulik
Jop Sonneveld
V4NVA - D
18:30 - 20:00 jongens A1 Lucien van den Hombergh
Siebren Doesburg
V1FJB - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A2 David Bruijne V2MP - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B2 Wiebe van der Molen V2MP - CD
18:45 - 19:45 Jongens A trainen Naut Naber V1FJB - CD
18:45 - 19:45 Jongens A2 Naut Naber V1FJB - CD
20:00 - 21:30 Dames 2 Eduard Haavekost V3TDN - AB
20:00 - 22:00 Heren 1 Machiel van der Wolf
Paul Dekkers
V1FJB
20:00 - 21:00 Heren Jong 1 Lucien van den Hombergh V3TDN - CD
20:30 - 22:00 Trimmers woensdag V2MP - AB
20:30 - 22:00 Veteranen A V2MP - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:45 - 17:45 Jongens B trainen Zenna van Westen V2MP - AB
16:45 - 17:45 Jongens B2 Zenna van Westen V2MP - AB
16:45 - 17:45 Jongens C trainen Zenna van Westen V2MP - AB
16:45 - 17:45 Meisjes C trainen Lize Huiberts
Olivia Staats
V1FJB - CD
16:45 - 17:45 Meisjes C/D trainen Lize Huiberts
Olivia Staats
V1FJB - CD
16:45 - 17:45 Meisjes C4 Annefloor Kutsch Lojenga
Sterre Jun
V2MP - CD
16:45 - 18:15 Meisjes D2 Lara Schouten V1FJB - AB
16:45 - 17:45 Meisjes D3 Lize Huiberts
Olivia Staats
V1FJB - CD
18:00 - 19:00 Meisjes B trainen Zenna van Westen V4NVA - AB
18:00 - 19:30 Meisjes B1 Tobias de Rooij
Isa de Jager
V1FJB - CD
18:00 - 19:00 Meisjes B4 Zenna van Westen V4NVA - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C1 Robert Schenk
Tonny van Mierlo
V2MP - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C2 Guido Bader
Nathan Mulder
V2MP - CD
18:15 - 19:14 Meisjes A trainen Thom van Aartrijk V3TDN - AB
18:15 - 19:15 Meisjes A3 Jikke Veldhorst V3TDN - CD
18:15 - 19:14 Meisjes A4 Thom van Aartrijk V3TDN - AB
18:15 - 19:15 Meisjes C3 Lara Schouten V1FJB - AB
19:30 - 21:00 Jongens B1 Isa de Jager
Tobias de Rooij
V1FJB - CD
19:30 - 21:00 Meisjes A1 Eduard Haavekost V1FJB - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 D Jongens - Breed Motorisch Ontwikkelen Trainingsgroep V2MP
17:15 - 18:15 Meisjes B3 David Bruijne V1FJB - AB
18:15 - 19:45 Dames 3 Eduard Haavekost V2MP - CD
18:15 - 19:45 Dames Jong 1 Tobias de Rooij V2MP - AB
18:15 - 19:45 Meisjes B2 David Bruijne
Wiebe van der Molen
V1FJB - AB
18:30 - 20:00 Dames 2 Lucien van den Hombergh V1FJB - CD
20:00 - 22:00 Dames 1 Eduard Haavekost
Remco van den Berg
V2MP
20:00 - 22:00 Heren 1 Machiel van der Wolf
Paul Dekkers
V1FJB
20:00 - 21:30 Heren Jong 1 Lucien van den Hombergh V3TDN - AB
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:00 Benjamin jongens Jop van den Brink
Abby de Jager
Pien Kottier
V3TDN - AB
09:00 - 10:00 Benjamin meisjes Jop van den Brink
Abby de Jager
Pien Kottier
V3TDN - AB
09:00 - 10:00 benjamins trainen Jop van den Brink
Abby de Jager
Pien Kottier
V3TDN - AB
09:30 - 10:30 G /LG -Hockey trainen Bente Heijma
Charlotte Groen
Claudia Coster
Isa de Bruin
Laura Zuidhof
Roos de Bruin
Storm Vonk
V3TDN - CD
09:30 - 10:30 G/LG 2 Hockey Bente Heijma
Charlotte Groen
Claudia Coster
Isa de Bruin
Laura Zuidhof
Roos de Bruin
Storm Vonk
V3TDN - CD
09:30 - 10:30 G/LG Hockey Bente Heijma
Charlotte Groen
Claudia Coster
Isa de Bruin
Laura Zuidhof
Roos de Bruin
Storm Vonk
V3TDN - CD

Sponsor uitgelicht

Foto v/d week

Foto impressie
Dames 1 WFHC
vs 
Dames 1 Kieviten



WORD VRIJWILLIGER



WFHC zoekt enthousiaste leuke, gezellige mensen die zich in willen zetten voor de club. 

Bijvoorbeeld voor de wedstrijdtafel, de technische commissie, sponsorcommissie, kascommissie, et cetera.

Je leert nieuwe mensen kennen en maakt kennis met de club op een andere manier!

Meld je dus nu aan of neem contact op voor meer informatie.