WFHC-header.png
Lid worden
Train 3x gratis mee
Meld je hier aan
Jeugd
Senioren
Jongste jeugd
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:15 - 17:15 Jongens 6E1 Jikke Veldhorst
Sjoerd Breebaart
V1FJB - A
16:15 - 17:15 Jongens 6E2 Chris van Aartrijk
Sjoerd Breebaart
V1FJB - B
16:15 - 17:15 Meisjes 6E2 nieuw Charlotte Groen V2MP - D
16:15 - 17:15 Meisjes 8E1 Mirte Dekkers V2MP - A
16:15 - 17:15 Meisjes 8E2 Tonny van Mierlo V2MP - B
16:15 - 17:15 Meisjes 8E3 Isis Vonk V2MP - C
17:15 - 18:30 Jongens D1 Chris van Aartrijk V2MP - AB
17:15 - 18:15 jongens D2 Mirte Dekkers V2MP - CD
17:15 - 18:15 Meisjes 6E1 nieuw Jikke Veldhorst V3TDN - A
17:15 - 18:15 trainen E Tonny van Mierlo V3TDN - B
17:30 - 19:00 Meisjes C1 Tobias de Rooij V1FJB - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C2 Isis Vonk V1FJB - CD
18:30 - 19:30 Meisjes C3 Gijs Sonneveld V2MP - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Siebren Doesburg V1FJB - AB
19:00 - 20:00 Meisjes C4 Tobias de Rooij V4NVA - AB
19:30 - 21:00 Jongens B1 Naut Naber
Lucien van den Hombergh
V1FJB - CD
19:30 - 20:30 Meisjes B3 Gijs Sonneveld V2MP - AB
19:30 - 20:30 Meisjes B4 Jip Hendriks V2MP - CD
20:30 - 22:00 jongens A1 Lucien van den Hombergh V1FJB - AB
20:30 - 21:30 Meisjes A trainen Eduard Haavekost V4NVA - CD
20:30 - 21:30 Meisjes A3 Siebren Doesburg V4NVA - AB
20:30 - 21:30 Meisjes A4 Eduard Haavekost V4NVA - CD
20:30 - 21:30 Trimmers maandag V2MP - ABC
20:30 - 21:30 Trimmers Plus V2MP - D
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:15 - 17:30 Meisjes D trainen Meike Steenman V1FJB - D
16:15 - 17:30 Meisjes D1 Noud Aardse V1FJB - AB
16:15 - 17:30 Meisjes D2 Lara Schouten V1FJB - C
16:15 - 17:30 Meisjes D3 Meike Steenman V1FJB - D
17:30 - 19:00 Jongens C1 Noud Aardse V1FJB - AB
17:45 - 18:45 Meisjes C trainen Charlotte Groen V2MP - AB
17:45 - 18:45 Meisjes C5 Charlotte Groen V2MP - AB
18:00 - 19:00 Jongens C2 Jeneay van Hamersveld V1FJB - CD
18:30 - 19:30 keepersgroep1 Laurenz Coulier
Peter-Paul Kutsch Lojenga
Thijn Brummer
Tobias Vink
V2MP - CD
19:00 - 20:30 Dames 3 Eduard Haavekost V1FJB - CD
19:00 - 20:30 Dames Jong 1 Max Buis V1FJB - AB
19:00 - 20:00 Jongens B2 Jeneay van Hamersveld V2MP - AB
19:00 - 20:00 Meisjes B trainen Xander Deen V4NVA - AB
19:00 - 20:00 Meisjes B5 Xander Deen V4NVA - AB
19:30 - 20:30 Keepersgroep2 Laurenz Coulier
Peter-Paul Kutsch Lojenga
Thijn Brummer
Tobias Vink
V2MP - CD
20:30 - 22:00 Dames 2 Eduard Haavekost V1FJB - CD
20:30 - 21:30 Jongens A2 Annabel de Hoop
Esmee de Wit
V1FJB - AB
20:30 - 21:30 Keepersgroep3 Laurenz Coulier
Tobias Vink
V2MP - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 Meisjes 6E1 nieuw Eduard Haavekost V1FJB - A
15:00 - 16:00 trainen E Machiel van der Wolf V1FJB - B
16:00 - 17:00 Jongens 6E1 Gijs Sonneveld V2MP - C
16:00 - 17:00 Jongens 6E2 Sterre Schrieken V2MP - D
16:00 - 17:00 jongens F1 Kevin Loos V2MP - A
16:00 - 17:00 Meisjes 6E2 nieuw Cathelijne Hioolen V1FJB - D
16:00 - 17:00 Meisjes 8E1 Sanne Homan V1FJB - A
16:00 - 17:00 Meisjes 8E2 Max Witteveen V1FJB - B
16:00 - 17:00 Meisjes 8E3 Niek Huiberts
Niek Huiberts
V1FJB - C
16:00 - 17:00 meisjes F1 Isis Vonk V2MP - B
17:00 - 18:15 Jongens D1 Niek Huiberts V1FJB - CD
17:00 - 18:00 jongens D2 Sanne Homan V3TDN - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C1 Tobias de Rooij V1FJB - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C2 Isis Vonk
Robert Schenk
V2MP - AB
17:00 - 18:00 Meisjes C3 Cathelijne Hioolen V2MP - CD
17:00 - 18:00 Meisjes F2 Gijs Sonneveld V3TDN - D
17:00 - 18:00 trainen F jongens en meisjes Kevin Loos V3TDN - C
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Casper Kieftenburg
Machiel van der Wolf
V1FJB - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A2 Tobias de Rooij V1FJB - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Eduard Haavekost V2MP - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B2 Sharon de Boer V2MP - CD
19:00 - 20:00 Meisjes B3 Siebren Doesburg V4NVA - AB
20:00 - 22:00 Dames 1 Eduard Haavekost V2MP - AB
20:00 - 22:00 Heren 1 Machiel van der Wolf V1FJB
20:30 - 21:30 Trimmers woensdag V4NVA - AB
20:30 - 22:00 Veteranen A Denny Schagen V2MP - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:15 - 17:30 Meisjes D1 V2MP - AB
16:15 - 17:30 Meisjes D2 Chris van Aartrijk V2MP - CD
17:30 - 19:00 Jongens C1 Ids Nieuwstraten V2MP - AB
17:30 - 18:30 Jongens C2 Chris van Aartrijk V2MP - CD
17:45 - 18:45 Meisjes D trainen Arthur Hopmans V1FJB - AB
17:45 - 18:45 Meisjes D3 Arthur Hopmans V1FJB - AB
18:00 - 19:00 Meisjes B trainen Xander Deen V1FJB - CD
18:00 - 19:00 Meisjes B5 Xander Deen V1FJB - CD
19:00 - 20:30 Jongens B1 Naut Naber V2MP - AB
19:00 - 20:00 Jongens B2 Ids Nieuwstraten V2MP - CD
19:30 - 20:30 Jongens A2 Lucien van den Hombergh V1FJB - AB
20:30 - 22:00 jongens A1 Lucien van den Hombergh V1FJB - AB
20:30 - 21:30 Meisjes A trainen Eduard Haavekost V2MP - CD
20:30 - 21:30 Meisjes A3 Eduard Haavekost V2MP - AB
20:30 - 21:30 Meisjes A4 Eduard Haavekost V2MP - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Meisjes B1 Eduard Haavekost V2MP - AB
17:00 - 18:30 Meisjes B2 Kim ten Klei V2MP - CD
17:00 - 18:00 Meisjes B4 Daniel Dix
Jeffrey Faas
V4NVA - AB
17:30 - 18:30 Meisjes C trainen Kiet Stiemer V1FJB - CD
17:30 - 18:30 Meisjes C4 Jorian Hoogland V1FJB - AB
17:30 - 18:30 Meisjes C5 Kiet Stiemer V1FJB - CD
18:30 - 20:00 Dames 2 Eduard Haavekost V2MP - AB
18:30 - 20:00 Dames 3 Isa van den Brink V2MP - CD
18:30 - 20:00 Heren Jong 1 Machiel van der Wolf V1FJB - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Casper Kieftenburg V1FJB - CD
19:00 - 20:30 Dames Jong 1 Benthe Peletier V4NVA - AB
20:00 - 22:00 Dames 1 Eduard Haavekost V2MP
20:00 - 22:00 Heren 1 Machiel van der Wolf
Paul Dekkers
V1FJB
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:00 benjamins Jop van den Brink
Xander Deen
Jikke Veldhorst
Ids Nieuwstraten
Niek Huiberts
V3TDN - AB
09:30 - 10:30 G/LG 2 Hockey Claudia Coster
Charlotte Groen
Cynthia de Boer
Sharon de Boer
V3TDN - CD
09:30 - 10:30 G/LG Hockey Claudia Coster
Charlotte Groen
Cynthia de Boer
Sharon de Boer
V3TDN - CD

Sponsor uitgelicht

Foto v/d week


FLICKR ALBUM WFHC

Een zomerse foto van de meiden F1 die in Heerhugowaard meededen aan het toernooi.


WORD VRIJWILLIGER



WFHC zoekt enthousiaste leuke, gezellige mensen die zich in willen zetten voor de club. 

Bijvoorbeeld voor de wedstrijdtafel, de technische commissie, sponsorcommissie, kascommissie, et cetera.

Je leert nieuwe mensen kennen en maakt kennis met de club op een andere manier!

Meld je dus nu aan of neem contact op voor meer informatie.