WFHC-header.png
Lid worden
Train 3x gratis mee
Meld je hier aan
Jeugd
Senioren
Jongste jeugd
Dit schema loopt van 27-4-2020 t/m 14-6-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens 6E1 Niek Huiberts V1FJB - A
16:00 - 17:00 Jongens 6E2 Nikki de Smit V1FJB - B
16:00 - 17:00 Jongens 8E1 Chris van Aartrijk V2MP - A
16:00 - 17:00 Jongens E trainen V1FJB - B
16:00 - 17:00 Meisjes 6E1 Jikke Veldhorst V1FJB - D
16:00 - 17:00 Meisjes 6E2 Milou Duinhoven V4NVA - A
16:00 - 17:00 Meisjes 6E3 Minka Heijma V4NVA - B
16:00 - 17:00 Meisjes 8E1 Sterre Schrieken V2MP - B
16:00 - 17:00 Meisjes 8E2 Jurn Zeck V2MP - C
16:00 - 17:00 Meisjes 8E3 Zenna van Westen V2MP - D
16:00 - 17:00 Meisjes E trainen V4NVA - B
16:00 - 17:00 Mixed 6E1 Julie Lakeman V1FJB - C
16:00 - 17:00 Sportpas E Nina Bruijn V4NVA - C
17:00 - 18:30 Jongens D trainen Jop de Weerd
Chris van Aartrijk
V2MP - CD
17:00 - 18:30 Jongens D1 Machiel van der Wolf V2MP - AB
17:00 - 18:30 Jongens D2 Jop de Weerd
Chris van Aartrijk
V2MP - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D1 Niek Huiberts
Nina Staats
V1FJB - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D2 Sterre Schrieken
Jesse Rossenaar
V1FJB - CD
17:15 - 18:15 Jongens B trainen Esmee Beers V4NVA
17:15 - 18:15 Jongens B2 Esmee Beers V4NVA
17:15 - 18:15 Jongens C trainen Esmee Beers V4NVA
17:15 - 18:15 Meisjes C trainen V3TDN - CD
17:15 - 18:15 Meisjes D3 Bente Heijma V3TDN - AB
17:15 - 18:15 Meisjes D4 Minka Heijma
Tim de Rooij
V3TDN - CD
18:45 - 20:00 Jongens C1 Isis de Rooij
Kevin Loos
V2MP
18:45 - 20:00 Meisjes C1 Robert Schenk
Tonny van Mierlo
V3TDN
19:00 - 20:00 Jongens A trainen Naut Naber V1FJB
19:00 - 20:00 Jongens A2 Naut Naber V1FJB
19:00 - 20:00 Meisjes B trainen Charlotte Groen V4NVA
19:00 - 20:00 Meisjes B4 Charlotte Groen V4NVA
20:15 - 21:30 Jongens A1 Lucien van den Hombergh
Siebren Doesburg
V1FJB
20:15 - 21:30 Jongens B1 Naut Naber V3TDN
20:15 - 21:30 Meisjes A2 Eduard Haavekost V2MP
20:30 - 21:30 Trimmers maandag V4NVA
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:15 - 18:15 Meisjes B3 Fay Kuiper V1FJB
17:45 - 18:45 Meisjes C2 Guido Bader
Nathan Mulder
V2MP
17:45 - 18:45 Meisjes C3 Isabella de Jong V3TDN
18:30 - 19:45 Meisjes B1 Tobias de Rooij
Isa de Jager
V1FJB
19:00 - 20:00 keepersgroep1 Laurenz Coulier
Wiebe van der Molen
Chris van Aartrijk
Claudia Coster
Yort Moerkens
Tijmen Beers
V2MP
19:00 - 20:00 Meisjes A trainen V4NVA
19:00 - 20:00 Meisjes A3 Gijs Sonneveld V3TDN
19:00 - 20:00 Meisjes A4 Sanne Homan V4NVA
20:00 - 22:00 Dames 1 Eduard Haavekost
Remco van den Berg
V1FJB
20:00 - 21:00 Keepersgroep2 Laurenz Coulier
Wiebe van der Molen
Chris van Aartrijk
Yort Moerkens
V2MP
20:15 - 21:15 Dames 3 Tobias de Rooij V4NVA
20:15 - 21:15 Dames Jong 1 Thom van Aartrijk V3TDN
21:00 - 22:00 Keepersgroep3 Laurenz Coulier
Wiebe van der Molen
Chris van Aartrijk
V2MP
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
10:00 - 11:00 Fithockey Eduard Haavekost V1FJB
16:00 - 17:00 Benjamin jongens Rune Luttikhuizen V4NVA - B
16:00 - 17:00 Benjamin meisjes Rune Luttikhuizen V4NVA - B
16:00 - 17:00 benjamins trainen Rune Luttikhuizen V4NVA - B
16:00 - 16:45 Funkey Hidde Liefaard
Juna de Wit
Lena Teer
Skip Deen
Bibian Groot
V1FJB - BC
16:00 - 17:00 Jongens 6E1 Anne-floor Knook V3TDN - A
16:00 - 17:00 Jongens 6E2 Sterre Vlaar V3TDN - B
16:00 - 17:00 Jongens 8E1 Chris van Aartrijk V2MP - A
16:00 - 17:00 Jongens E trainen V3TDN - B
16:00 - 17:00 Meisjes 6E2 Jesse Rossenaar V3TDN - D
16:00 - 17:00 Meisjes 8E1 Esmee Moddermann V2MP - B
16:00 - 17:00 Meisjes 8E2 Flora Berkhof V2MP - C
16:00 - 17:00 Meisjes 8E3 Pien Kuperus V2MP - D
16:00 - 17:00 Mixed 6E1 Isa Koopman V3TDN - C
16:00 - 17:00 Mixed F stage 1 Jappe Lemckert
Max van der Leek
V4NVA - A
17:00 - 18:30 Jongens D trainen Jesse Rossenaar
Esmee Moddermann
V2MP - CD
17:00 - 18:30 Jongens D1 Machiel van der Wolf
Skip Deen
V2MP - AB
17:00 - 18:30 Jongens D2 Jesse Rossenaar
Esmee Moddermann
V2MP - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D1 Niek Huiberts
Nina Staats
V1FJB - AB
17:15 - 18:15 jongens F1 Pien Kuperus V4NVA - A
17:15 - 18:15 Meisjes 6E1 Lotte ten Klei V3TDN - A
17:15 - 18:15 Meisjes 6E3 Anne van Dam V3TDN - B
17:15 - 18:15 Meisjes E trainen Anne van Dam V3TDN - B
17:15 - 18:15 meisjes F1 Flora Berkhof V4NVA - B
17:15 - 18:15 Meisjes F2 Wessel Aardse V4NVA - C
17:15 - 18:15 trainen F Linde van der Gulik
Jop Sonneveld
V4NVA - D
18:30 - 19:45 Meisjes A2 David Bruijne V3TDN
18:30 - 19:45 Meisjes B2 Wiebe van der Molen V4NVA
18:45 - 19:45 Jongens A trainen Naut Naber V2MP
18:45 - 19:45 Jongens A1 Lucien van den Hombergh
Siebren Doesburg
V1FJB
18:45 - 19:45 Jongens A2 Naut Naber V2MP
20:00 - 21:30 Dames 2 Eduard Haavekost V3TDN
20:00 - 22:00 Heren 1 Machiel van der Wolf
Paul Dekkers
V1FJB
20:00 - 21:00 Heren Jong 1 Lucien van den Hombergh V4NVA
20:30 - 22:00 Trimmers woensdag V2MP - AB
20:30 - 22:00 Veteranen A V2MP - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:45 - 17:45 Jongens B trainen Zenna van Westen V2MP
16:45 - 17:45 Jongens B2 Zenna van Westen V2MP
16:45 - 17:45 Jongens C trainen Zenna van Westen V2MP
16:45 - 17:45 Meisjes C trainen Tim de Rooij V3TDN - CD
16:45 - 17:45 Meisjes C4 Isa de Jager V4NVA
16:45 - 18:00 Meisjes D2 Lara Schouten V1FJB - AB
16:45 - 17:45 Meisjes D3 Lize Huiberts
Casper Corbiere
V3TDN - AB
16:45 - 17:45 Meisjes D4 Olivia Staats
Bente Heijma
V3TDN - CD
18:00 - 19:30 Meisjes B1 Tobias de Rooij
Isa de Jager
V2MP
18:15 - 19:15 Meisjes A trainen Thom van Aartrijk V3TDN
18:15 - 19:15 Meisjes A3 Jikke Veldhorst V4NVA
18:15 - 19:15 Meisjes A4 Thom van Aartrijk V3TDN
18:15 - 19:15 Meisjes C3 Lara Schouten V1FJB
19:30 - 21:00 Meisjes A1 Thom van Aartrijk V1FJB
19:30 - 20:30 Meisjes B trainen Zenna van Westen V3TDN
19:30 - 20:30 Meisjes B4 Zenna van Westen V3TDN
19:45 - 21:00 Jongens B1 Tobias de Rooij V2MP
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Breed Motorisch Ontwikkelen (ASM) Eduard Haavekost
Machiel van der Wolf
V2MP
18:15 - 19:45 Dames 3 Eduard Haavekost V4NVA
18:15 - 19:45 Dames Jong 1 Tobias de Rooij V3TDN
18:15 - 19:45 Meisjes B2 Wiebe van der Molen V1FJB
18:30 - 19:45 Dames 2 Lucien van den Hombergh V2MP
20:00 - 22:00 Dames 1 Eduard Haavekost
Remco van den Berg
V2MP
20:00 - 22:00 Heren 1 Machiel van der Wolf
Paul Dekkers
V1FJB
20:00 - 21:15 Heren Jong 1 Lucien van den Hombergh V3TDN - AB
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:30 - 10:30 G /LG -Hockey trainen Bente Heijma
Charlotte Groen
Claudia Coster
Isa de Bruin
Laura Zuidhof
Roos de Bruin
Storm Vonk
V3TDN - CD
09:30 - 10:30 G/LG 2 Hockey Bente Heijma
Charlotte Groen
Claudia Coster
Isa de Bruin
Laura Zuidhof
Roos de Bruin
Storm Vonk
V3TDN - CD
09:30 - 10:30 G/LG Hockey Bente Heijma
Charlotte Groen
Claudia Coster
Isa de Bruin
Laura Zuidhof
Roos de Bruin
Storm Vonk
V3TDN - CD
10:00 - 11:00 Benjamin jongens Jop van den Brink
Abby de Jager
Pien Kottier
V1FJB
10:00 - 11:00 Benjamin meisjes Jop van den Brink
Abby de Jager
Pien Kottier
V1FJB
10:00 - 11:00 benjamins trainen Jop van den Brink
Abby de Jager
Pien Kottier
V1FJB
13:00 - 14:00 Meisjes B3 Nina Staats V1FJB
13:00 - 14:00 Meisjes C2 Guido Bader V2MP
14:15 - 15:30 Meisjes C1 Robert Schenk
Tonny van Mierlo
V1FJB
14:15 - 15:15 Meisjes C4 Annefloor Kutsch Lojenga V2MP
15:30 - 17:00 Meisjes A1 Thom van Aartrijk V2MP
15:45 - 17:00 Jongens C1 Isis de Rooij
Kevin Loos
V1FJB

Sponsor uitgelicht

WFHC TV




WORD VRIJWILLIGER



WFHC zoekt enthousiaste leuke, gezellige mensen die zich in willen zetten voor de club. 

Bijvoorbeeld voor de wedstrijdtafel, de technische commissie, sponsorcommissie, kascommissie, et cetera.

Je leert nieuwe mensen kennen en maakt kennis met de club op een andere manier!

Meld je dus nu aan of neem contact op voor meer informatie.