WFHC-header.png
Lid worden
Train 3x gratis mee
Meld je hier aan
Jeugd
Senioren
Jongste jeugd
Dit schema loopt van 27-8-2022 t/m 16-10-2022
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Trainingsgroep V2MP - A
16:00 - 17:00 Jongens Onder 10 Oranje Dide Karel V2MP - B
16:00 - 17:00 Jongens Onder 9 Blauw Fedde van de Streek V1FJB - C
16:00 - 17:00 Meisjes Onder 10 Paars Guusje Bierman V2MP - D
16:00 - 17:00 Meisjes Onder 10 Rood Milou Duinhoven V2MP - C
16:00 - 17:00 Meisjes Onder 9 Roze Noa Neuvel V1FJB - A
16:00 - 17:00 Meisjes Onder 9 Wit Eja Mahdaoui V1FJB - B
16:00 - 17:00 Onder 9 trainen Fiene Klinkhamer V1FJB - D
17:00 - 18:30 Jongens Onder 12-1 Machiel van der Wolf
Zenna van Westen
V3TDN - AB
17:00 - 18:30 Jongens Onder 14 -3 Jappe Lemckert V3TDN - D
17:00 - 18:30 Jongens Onder 14-2 Naomi Krull V3TDN - C
17:00 - 18:30 Meisjes Onder 12-1 Hans Veldhorst
Milou Duinhoven
V1FJB - AB
17:00 - 18:30 Meisjes Onder 12-2 Flora Berkhof
Dide Karel
V1FJB - CD
17:30 - 18:30 keepersgroep 1 Wiebe van der Molen
Sara Hoogland
Hanna Verbeek
Mees Krijnsen
Boaz Breebaart
V2MP - AB
18:30 - 20:00 Jongens Onder 14-1 Tobias de Rooij V1FJB - CD
18:30 - 20:00 Jongens Onder 16-1 Lucien van den Hombergh
Chris van Aartrijk
V1FJB - AB
18:30 - 19:30 Keepersgroep 2 Wiebe van der Molen
Annarieke Mol
V2MP - AB
18:30 - 20:00 Meisjes Onder 14-1 Nina Staats V2MP - CD
18:30 - 20:00 Meisjes Onder 14-2 Naomi Krull V3TDN - AB
19:30 - 20:30 Keepersgroep 3 Wiebe van der Molen V2MP - AB
20:00 - 21:00 Meisjes Onder 16-2 Chris van Aartrijk V1FJB - AB
20:00 - 21:00 Meisjes Onder 16-3 V1FJB - CD
20:00 - 21:30 Meisjes Onder 18-2 Nathan Mulder V2MP - CD
20:00 - 21:00 Meisjes Onder 18-3 Machiel van der Wolf V3TDN - AB
20:00 - 21:00 Meisjes Onder 18-4 Nina Staats V3TDN - CD
20:30 - 21:30 Trimmers maandag V2MP - AB
21:00 - 22:00 Jongens Onder 18-1 Lucien van den Hombergh V1FJB - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Meisjes Onder 12-3 Minka Heijma V1FJB - AB
17:00 - 18:00 Meisjes Onder 12-4 Juna Mallon
Sanne van Truijen
V1FJB - CD
18:30 - 19:30 Dames 3 Tobias de Rooij V2MP - A
18:30 - 19:30 Dames 4 Tobias de Rooij V2MP - B
18:30 - 20:00 Meisjes Onder 16-1 Jop de Weerd V1FJB - AB
18:30 - 20:00 Meisjes Onder 18-1 Aad van Buuren V1FJB - CD
19:30 - 20:00 Dames 3 V3TDN - B
19:30 - 20:00 Dames 4 V3TDN - A
19:30 - 20:30 Heren 2 Nina Staats V2MP - CD
19:30 - 20:30 Heren Onder 25-1 Tobias de Rooij V2MP - AB
20:00 - 22:00 Dames 1 Aad van Buuren V1FJB - AB
20:30 - 22:00 Dames 2 Tobias de Rooij V1FJB - CD
20:30 - 21:00 Heren 2 V2MP - CD
20:30 - 21:00 Heren Onder 25-1 V2MP - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
10:00 - 11:00 Fithockey Harmen Westra V1FJB
16:00 - 17:00 Trainingsgroep V2MP - A
16:00 - 16:45 Funkey Madelief Stout
Esmee Moddermann
Naomi Pattinasarany
Nina Schouten
V4NVA - AB
16:00 - 17:00 Jongens Onder 10 Oranje Thijs Spaargaren V2MP - B
16:00 - 17:00 Jongens Onder 9 Blauw Rune Luttikhuizen V1FJB - C
16:00 - 17:00 Meisjes Onder 10 Paars Casper Bader V2MP - D
16:00 - 17:00 Meisjes Onder 10 Rood Phileine Duinhoven V2MP - C
16:00 - 17:00 Meisjes Onder 9 Roze Ferry van de Pol
Peter Neuvel
V1FJB - A
16:00 - 17:00 Meisjes Onder 9 Wit Jasmijn van Straten V1FJB - B
16:00 - 17:00 Onder 9 trainen V1FJB - D
17:00 - 18:30 Jongens Onder 12-1 Machiel van der Wolf
Zenna van Westen
V2MP - AB
17:00 - 18:30 Meisjes Onder 12-1 Isis Vonk V2MP - CD
17:00 - 18:00 Meisjes Onder 14 trainen V4NVA - C
17:00 - 18:00 Meisjes Onder 14-3 Lars Fikke
Eric Goldsmith
V4NVA - AB
17:15 - 18:15 Jongens Onder 14 -3 Thijs Spaargaren V1FJB - CD
17:15 - 18:15 Jongens Onder 14-2 Jappe Lemckert V1FJB - AB
17:15 - 18:15 jongens Onder 8 Blauw Rune Luttikhuizen V3TDN - A
17:15 - 18:15 Meisjes Onder 8 Blauw Mirthe Huijgens V3TDN - B
17:15 - 18:15 Meisjes Onder 8 Rood Yelina Hoogland V3TDN - D
17:15 - 18:15 meisjes Onder 8 Roze Elin Gomes V3TDN - C
18:30 - 20:00 Jongens Onder 14-1 Tobias de Rooij V2MP - AB
18:30 - 20:00 Jongens Onder 16-1 Lucien van den Hombergh
Chris van Aartrijk
V1FJB - AB
18:30 - 20:00 Jongens Onder 18-1 Isis Vonk V1FJB - CD
19:30 - 20:00 Heren 30-1 Machiel van der Wolf V2MP - D
19:30 - 20:00 Trimmers woensdag Machiel van der Wolf V2MP - C
20:00 - 22:00 Heren 1 Lucien van den Hombergh V1FJB
20:00 - 21:00 Heren 30-1 V2MP - CD
20:00 - 21:00 Trimmers woensdag V2MP - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Meisjes Onder 12-3 Olivia Staats V1FJB - AB
16:30 - 17:30 Meisjes Onder 12-4 Juna Mallon
Sanne van Truijen
V1FJB - CD
17:45 - 19:15 Meisjes Onder 12-2 Flora Berkhof
Laura Zuidhof
V1FJB - CD
17:45 - 19:15 Meisjes Onder 14-1 Storm Vonk V1FJB - AB
17:45 - 18:45 Meisjes Onder 16-2 Olivia Staats V2MP - AB
19:30 - 21:00 Meisjes Onder 16-1 Storm Vonk V2MP - AB
19:30 - 20:30 Meisjes Onder 16-3 Bente Heijma V2MP - CD
19:30 - 21:00 Meisjes Onder 18-1 Aad van Buuren V1FJB - AB
19:30 - 21:00 Meisjes Onder 18-2 Nathan Mulder V1FJB - CD
21:00 - 22:00 Dames 3 Storm Vonk V2MP - AB
21:00 - 22:00 Dames 4 Storm Vonk V2MP - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Meisjes Onder 14 trainen V1FJB - D
17:00 - 18:00 Meisjes Onder 14-2 Naomi Krull V1FJB - AB
17:00 - 18:00 Meisjes Onder 14-3 Lars Fikke V1FJB - C
18:00 - 19:00 Meisjes Onder 18-3 Laura Zuidhof V1FJB - AB
18:00 - 19:00 Meisjes Onder 18-4 Machiel van der Wolf V1FJB - CD
18:30 - 20:00 Dames 2 Aad van Buuren V2MP - AB
19:00 - 21:00 Heren 1 Lucien van den Hombergh V1FJB
20:00 - 22:00 Dames 1 Aad van Buuren V2MP
21:00 - 22:00 Heren 2 Lucien van den Hombergh V1FJB - AB
21:00 - 22:00 Heren Onder 25-1 Machiel van der Wolf V1FJB - CD
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:30 - 10:30 Benjamin jongens Brechje Munnik - Spaargaren
Thijs Spaargaren
Olivia Staats
V3TDN - AB
09:30 - 10:30 Benjamin meisjes Brechje Munnik - Spaargaren
Thijs Spaargaren
Olivia Staats
V3TDN - AB
09:30 - 10:30 WFHC Para 1 Minka Heijma
Bente Heijma
V3TDN - CD

Sponsor uitgelicht

WFHC TV




WORD VRIJWILLIGER



WFHC zoekt enthousiaste leuke, gezellige mensen die zich in willen zetten voor de club. 

Bijvoorbeeld voor de wedstrijdtafel, de technische commissie, sponsorcommissie, et cetera.

Je leert nieuwe mensen kennen en maakt kennis met de club op een andere manier!

Meld je dus nu aan of neem contact op voor meer informatie.