WFHC-header.png
Lid worden
Train 3x gratis mee
Meld je hier aan
Jeugd
Senioren
Jongste jeugd
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens 6E Blauw Stacey Bierman V1FJB - A
16:00 - 17:00 Jongens 8E Oranje Quirijn Ooms V3TDN - A
16:00 - 17:00 Jongens E trainen V2MP - A
16:00 - 17:00 Meisjes 6E Blauw Flora Berkhof V1FJB - C
16:00 - 17:00 Meisjes 6E Wit Davina Buitenhuis V1FJB - B
16:00 - 17:00 Meisjes 8E Oranje Milou Duinhoven V3TDN - B
16:00 - 17:00 Meisjes 8E Paars Esthe Barriel
Tatum Hoekstra
V3TDN - C
16:00 - 17:00 Meisjes E trainen V2MP - A
16:00 - 17:00 Mixed 6E1 Frederieke Dobber V1FJB - D
17:00 - 18:30 Jongens D trainen V2MP - CD
17:00 - 18:30 Jongens D1 Machiel van der Wolf
Minka Heijma
V2MP - AB
17:00 - 18:30 Jongens D2 Quirijn Ooms
Max van der Leek
Anne-floor Knook
V2MP - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D1 Eduard Haavekost
Nina Staats
V1FJB - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D2 Flora Berkhof
Jop de Weerd
V1FJB - CD
17:15 - 18:15 Jongens 8E Rood Casper Corbiere V3TDN - B
17:15 - 18:15 Meisjes 8E Rood Hans Veldhorst V3TDN - A
17:30 - 18:30 Meisjes D3 Olivia Staats
Sofie Maas
V4NVA - AB
17:30 - 18:30 Meisjes D4 Tim de Rooij
Lize Huiberts
V4NVA - CD
18:30 - 20:00 Jongens B1 Storm Vonk V1FJB - CD
18:30 - 20:00 Jongens C & B Trainen V1FJB - CD
18:30 - 20:00 Jongens C1 Tobias de Rooij V1FJB - AB
18:30 - 19:30 Meisjes B trainen Charlotte Groen V4NVA - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B2 Guido Bader
Megan Kuvel
V2MP - CD
18:30 - 19:30 Meisjes B5 Charlotte Groen V4NVA - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C2 Bibian Groot V2MP - AB
18:30 - 19:30 Meisjes C3 Bente Heijma
Minka Heijma
V4NVA - AB
18:45 - 19:45 Meisjes B3 Nina Staats V3TDN - AB
19:45 - 20:45 Meisjes B4 Charlotte Groen V4NVA - CD
20:00 - 21:00 Jongens A trainen V1FJB - CD
20:00 - 21:30 Jongens A1 Lucien van den Hombergh
Siebren Doesburg
V1FJB - AB
20:00 - 21:00 Jongens A2 Tobias de Rooij V1FJB - CD
20:00 - 21:30 Meisjes A2 Eduard Haavekost V2MP - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 Meisjes A3 Tonny van Mierlo V2MP - AB
17:30 - 18:30 Meisjes A4 Eduard Haavekost V2MP - CD
18:30 - 19:30 keepersgroep1 Tijmen Beers
Claudia Coster
Yort Moerkens
Wiebe van der Molen
Laurenz Coulier
Maks Breijer
V2MP - CD
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Eduard Haavekost
Thom van Aartrijk
V1FJB - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Isa de Jager
Eva Lasonder
V1FJB - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Isis de Rooij
Tonny van Mierlo
V2MP - AB
18:45 - 20:00 Dames 3 Aad van Buuren V3TDN - CD
19:30 - 20:30 Keepersgroep2 Claudia Coster
Yort Moerkens
Wiebe van der Molen
Laurenz Coulier
Chris van Aartrijk
Maks Breijer
V2MP - CD
20:00 - 21:30 Dames 1 Aad van Buuren V1FJB - AB
20:00 - 21:30 Dames 2 Eduard Haavekost V3TDN - AB
20:00 - 21:30 Dames Jong 1 Robert Schenk V1FJB - CD
20:15 - 21:30 Dames Jong 2 Thom van Aartrijk V3TDN - CD
20:30 - 21:30 Keepersgroep3 Chris van Aartrijk
Laurenz Coulier
Maks Breijer
Wiebe van der Molen
V2MP - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
10:00 - 11:00 Fithockey Eduard Haavekost V1FJB
16:00 - 17:00 Meisjes F trainen Thijs Spaargaren V4NVA - B
16:00 - 16:45 Funkey Hidde Liefaard
Dide Karel
Frederique de Vreeze
V2MP - CD
16:00 - 17:00 Jongens 6E Blauw Jurn Zeck V1FJB - A
16:00 - 17:00 Jongens 8E Oranje Jappe Lemckert V3TDN - A
16:00 - 17:00 Jongens 8E Rood Rune Luttikhuizen V3TDN - B
16:00 - 17:00 Jongens E trainen Floortje Rossenaar V2MP - A
16:00 - 17:00 Jongens F trainen Thijs Spaargaren V4NVA - B
16:00 - 17:00 Meisjes 6E Blauw Laura Zuidhof V1FJB - C
16:00 - 17:00 Meisjes 6E Wit Sterre Vlaar V1FJB - B
16:00 - 17:00 Meisjes 8E Oranje Milou Duinhoven V3TDN - C
16:00 - 17:00 Meisjes 8E Paars Juna Mallon
Nina Bruijn
V3TDN - D
16:00 - 17:00 Meisjes E trainen Floortje Rossenaar V2MP - A
16:00 - 17:00 Mixed 6E1 Guusje Bierman V1FJB - D
16:00 - 17:00 Mixed F stage 1 Nirvana van der Rijst V4NVA - A
17:00 - 18:30 Jongens D trainen V2MP - CD
17:00 - 18:30 Jongens D1 Machiel van der Wolf V2MP - AB
17:00 - 18:30 Jongens D2 Pien Kuperus
Taeke de Cock
V2MP - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D1 Eduard Haavekost
Jesse Rossenaar
V1FJB - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D2 Sterre Schrieken
Naut Naber
V1FJB - CD
17:15 - 18:15 jongens F Blauw Jordi Kimmijzer V4NVA - A
17:15 - 18:15 Jongens F Rood Silver van Dalsem
Silver van Dalsem
V4NVA - C
17:15 - 18:15 Meisjes 8E Rood Rune Luttikhuizen V3TDN - A
17:15 - 18:15 Meisjes F Blauw Mats Van Ophem
Mats Van Ophem
V4NVA - D
17:15 - 18:15 meisjes F Roze Jappe Lemckert V4NVA - B
17:45 - 18:45 Meisjes C3 Zenna van Westen V3TDN - CD
18:30 - 19:30 Heren Jong 1 Eduard Haavekost V2MP - CD
18:30 - 20:00 Jongens A1 Lucien van den Hombergh
Siebren Doesburg
V1FJB - AB
18:30 - 20:00 Jongens C1 Tobias de Rooij V2MP - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A2 David Bruijne V1FJB - CD
18:45 - 19:45 Meisjes B3 Zenna van Westen V3TDN - CD
19:30 - 20:30 Jongens A trainen V2MP - CD
19:30 - 20:30 Jongens A2 Eduard Haavekost V2MP - CD
20:00 - 21:30 Heren 1 Machiel van der Wolf
Paul Dekkers
V1FJB
20:00 - 21:30 Heren 35A V4NVA - CD
20:00 - 21:30 Trimmers woensdag V4NVA - AB
20:30 - 21:30 Heren 2 Lucien van den Hombergh
Eduard Haavekost
V2MP - AB
20:30 - 21:30 Heren Jong 2 Lucien van den Hombergh V2MP - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Meisjes D3 Olivia Staats
Sofie Maas
V1FJB - AB
16:30 - 17:30 Meisjes D4 Tim de Rooij
Lize Huiberts
V1FJB - CD
17:30 - 19:00 Jongens B1 Isis Vonk V2MP - AB
17:30 - 19:00 Jongens C & B Trainen V2MP - AB
17:30 - 19:00 Meisjes B2 Guido Bader
Megan Kuvel
V2MP - CD
18:45 - 20:15 Meisjes A1 Eduard Haavekost
Thom van Aartrijk
V1FJB - AB
19:00 - 20:00 Meisjes B trainen Zenna van Westen V2MP - CD
19:00 - 20:00 Meisjes B4 Isis Vonk V2MP - AB
19:00 - 20:00 Meisjes B5 Zenna van Westen V2MP - CD
20:00 - 21:00 Meisjes A trainen Zenna van Westen V2MP - CD
20:00 - 21:00 Meisjes A3 Isis Vonk V2MP - AB
20:00 - 21:00 Meisjes A4 Zenna van Westen V2MP - CD
20:15 - 21:15 Dames 2 Eduard Haavekost V1FJB - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:45 - 19:00 Vrij trainen JJ + D jeugd Trainingsgroep V3TDN
17:00 - 18:00 Breed Motorisch Ontwikkelen (ASM) Eduard Haavekost
Machiel van der Wolf
Naut Naber
V1FJB - CD
17:00 - 18:30 Meisjes B1 Isa de Jager
Eva Lasonder
V1FJB - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C1 Isis de Rooij
Tonny van Mierlo
V2MP - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C2 Bibian Groot
Merle Breijer
V2MP - CD
18:30 - 20:00 Dames Jong 1 Robert Schenk V1FJB - AB
18:30 - 20:00 Heren Jong 2 Lucien van den Hombergh V1FJB - CD
18:45 - 20:00 Dames 3 Isa de Jager V2MP - CD
18:45 - 20:00 Dames Jong 2 Machiel van der Wolf
Eduard Haavekost
V2MP - AB
20:00 - 21:30 Dames 1 Aad van Buuren V1FJB - CD
20:00 - 21:30 Heren 1 Machiel van der Wolf
Paul Dekkers
V1FJB - AB
20:00 - 21:30 Heren 2 Lucien van den Hombergh
Eduard Haavekost
V2MP - CD
20:00 - 21:30 Heren Jong 1 Eduard Haavekost
Lucien van den Hombergh
V2MP - AB
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:30 - 10:30 Benjamin jongens Arike Adisa
Hidde Liefaard
Lynne van der Lem
Zoë van Kranen
V3TDN - AB
09:30 - 10:30 Benjamin meisjes Arike Adisa
Hidde Liefaard
Lynne van der Lem
Zoë van Kranen
V3TDN - AB
09:30 - 10:30 benjamins trainen Arike Adisa
Hidde Liefaard
Lynne van der Lem
Zoë van Kranen
V3TDN - AB
09:30 - 10:30 G /LG -Hockey trainen Bente Heijma
Charlotte Groen
Claudia Coster
Isa de Bruin
Minka Heijma
Roos de Bruin
Storm Vonk
V3TDN - CD
09:30 - 10:30 G/LG 2 Hockey Bente Heijma
Charlotte Groen
Claudia Coster
Isa de Bruin
Minka Heijma
Roos de Bruin
Storm Vonk
V3TDN - CD
09:30 - 10:30 G/LG Hockey Bente Heijma
Charlotte Groen
Claudia Coster
Isa de Bruin
Minka Heijma
Roos de Bruin
Storm Vonk
V3TDN - CD
09:30 - 10:30 WFHC Para 1 Bente Heijma
Charlotte Groen
Claudia Coster
Isa de Bruin
Minka Heijma
Roos de Bruin
Storm Vonk
V3TDN - CD
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:30 - 10:30 Senioren training (tweetallen) Trainingsgroep V1FJB

Sponsor uitgelicht

WFHC TV




WORD VRIJWILLIGER



WFHC zoekt enthousiaste leuke, gezellige mensen die zich in willen zetten voor de club. 

Bijvoorbeeld voor de wedstrijdtafel, de technische commissie, sponsorcommissie, et cetera.

Je leert nieuwe mensen kennen en maakt kennis met de club op een andere manier!

Meld je dus nu aan of neem contact op voor meer informatie.